Opinie pacjentów

by Revenu, 29 lutego 2020

Mariusz.

Profesjonalna kadra, czyli ludzie z pasją, wiedzą i chęcią pomocy, to właśnie czyni Revenu jednym z najlepszych miejsc, do których może trafić osoba uzależniona. Sam jestem w stałym kontakcie z terapeutami ośrodka, od których nie raz otrzymałem zrozumienie dla mojej choroby oraz emocji, ogromną bezinteresowność i wielką pomoc. Dziękuje z całego serca.


Alicja.

Jestem byłą pacjentką tych właśnie terapeutów . Terapię przeszłam 7 lat temu i była to najlepsza decyzja w moim życiu!!! Terapeuci z Revenu to niesamowici ludzie, którzy swoją obecnością stwarzają atmosferę ciepła i akceptacji! W takich warunkach młody, pogubiony człowiek ma prawdziwą szansę, żeby się zatrzymać i zmienić swoje życie. Zawsze będę gorąco polecać ośrodek Revenu! Terapia w gronie tej kadry z Panią Asią Szmurło na czele to czas, który na zawsze zmienił moje życie :)))


Marcin Mróz.

Super miejsce z super ludźmi. Ukończyłem terapie pod okiem Pani Joanny Szmurło I zmieniłem swoje życie o180°. Wcześniej moje życie nie miało sensu. Byłem na dnie… Kilkukrotnie rozpoczynała terapie w różnych miejscach ale zawsze nawrót był silniejszy… Dopiero w Revenu dostałem coś silniejszego niż terapie na papierze. Dostałem narzędzia które pomogły mi wyjść z nałogu I problemów z prawem. Odzyskałem relacje z rodziną I rozpocząłem życie od nowa. Dużo mógłbym napisać o terapeutach Pani Asi , Pani Agnieszce I Panu Marianowi ale jest to temat na bardzo gruba książkę ,która kończy się happy endem. Dziękuję kadrze a przede wszystkim Pani… Czytaj więcej »


Kamila Gasinska Kruk

Ukończyłam Terapię ośrodka dzięki tym ludziom i odnalazłam Siebie. Nieprawdopodobne umiejętności, wiedza tych ludzi, zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawiły, że moje życie zmieniło się całkowicie. Zaczynając Terapię ‘na siłę’ za namową rodziny, skończyłam z płaczem, że muszę odpuścić tamto miejsce.

Skończyłam terapię jako nastolatka, dziś mając 25 lat wiem, że mogę liczyć na tych ludzi w każdej chwili kryzysu.

Polecam każdemu !


Karol

Współpracowałem z terapeutami pracującymi tam przez blisko 3 lata. Zarówno w terapii grupowej jak i indywidualnej. Dzięki swojej pracy i pomocy tych wspaniałych ludzi mogę cieszyć się 4 letnią abstynencją. Gorąco polecam.


Anna

Terapię ukończyłam 5 lat temu i naprawdę uważam, że to cud, że trafiłam na tych terapeutów. Ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem, które czuć już podczas pierwszego spotkania. Dzięki wsparciu, akceptacji i ogromnemu profesjonalizmowi ze strony kadry udało mi się, i udaje nadal utrzymać abstynencję. Z całego serca dziękuję ❤️


Patryk

Pod opiekę terapeutów z ośrodka Revenu trafiłem ponad 8 lat temu, jako narkoman bez przyszłości. Dzięki ich wsparciu, akceptacji, i ciepła które otrzymałem, po dziś dzień nie sięgnąłem po narkotyki ani razu. Moje życie i ja sam, zmieniłem się nieprawdopodobnie, jestem dojrzałym człowiekiem, odnoszącym sukcesy zawodowe, cieszącym się duża ilością prawdziwych i serdecznych przyjaciół, w tym wyżej wymienionych terapeutów z ośrodka Revenu. Słów wdzięczności nie jestem w stanie wypisać w tym komentarzu, jest ich tak wiele. Dodam tylko, ze wyjazd do ośrodka nie był moja decyzja, i wcale nie chciałem się leczyć, to właśnie oni te chęć we mnie wzbudzili.… Czytaj więcej »


Adrian

Ludzie którzy tam, pracują są godni zaufania, mają bardzo dobre podejście do drugiego człowieka potrafią dać drugiej osobie ciepło, troskę, akceptacje, to czego brakuje zazwyczaj młodej osobie. Polecam.


Agnieszka

Ośrodek Revenu jest miejscem, w którym człowiek poznaje siebie na nowo. Miałam przyjemność poznać nieocenionych terapeutów : Joanna Szmurło i Marian Kociuba, którzy 15 lat temu pokazali mi świat bez uzależnienia. Jestem im za to bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam Ośrodek Revenu. Pozdrawiam ❤️


Łukasz

Wspaniałe miejsce i niesamowite doświadczenie. Terapeuci są mistrzami w swoim zawodzie. Indywidualne podejście do każdego pacjenta daje wielkie efekty.


Kacper

Miejsce, w którym zmieniłem swoje myślenie! Myślałem, że już nigdy nie wrócę do normalnego życia. Dzięki terapii w ośrodku wróciłem na dobre tory. Wspaniali ludzie, których spotkałem, zmotywowali mnie to znalezienia pracy i dokończenia edukacji. Szczerze polecam! Jestem wolnym człowiekiem!


Tomek Kamiński

Bardzo serdecznie polecam jedno z najwspanialszych miejsc, które nie tylko pomaga nam wrócić na dobrą drogę, to pozwala nam jeszcze poznać samego siebie! Pełen profesjonalizm i wspaniali ludzie


Patryk Olszewski

Kadra na najwyższym poziomie, ludzie z pasją i sercem. Osobiście skorzystałem z ich pomocy, i uważam to za największy i najbardziej zwrotny punkt w swoim życiu, polecam z całkowicie czystym sumieniem 🙂


Bartłomiej Kownacki

Wiara nadzieja i chęć pomocy


Lo Ka

Zindywidualizowane podejście, podmiotowe traktowanie drugiej Osoby! Wspaniała wykwalifikowana kadra! Polecam!


Karol Stryjec

Z taką pomocą terapeutyczną jak w Revenu na pewno nikt nie zostanie z problemem sam, co prawda jest ciężko, no ale do takich miejsc przyjeżdża się z problemem, a nie na wakacje odpocząć


Alicja

Świetnie wykwalifikowana i doświadczona kadra ! Ludzie pomagający nie jednemu przejść przez najtrudniejszy czas w życiu. Tworzą miejsce pełne ciepła, wsparcia i zrozumienia a to chyba jest najważniejsze … Polecam każdemu !


Wiktoria

Wspaniałe miejsce- wspaniali ludzie. Nie do opisania ile można tu zdobyć- nie tylko wiedzy, nauki, czy też doświadczeń. Także niepowtarzalne zrozumienie, wsparcie i rodzinne ciepło.


Agata

Polecam ośrodek wszystkim potrzebującym terapii. Z własnego doświadczenia nie mam żadnych wątpliwości co do zaangażowania opiekunów.

Gorąco pozdrawiam


Niedźwiedzki Adik

Byłem zobaczyłem uwierzyłem upadłem a teraz zwyciężyłem 😉

Szczere podziękowania kadrze


Anna Podstawska

Z własnego doświadczenia i wcześniejszej współpracy z pracownikami ośrodka mogę zapewnić o profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta.


Kasia

Lekko nie będzie, ale będzie warto ! <3


Sylwia Matyjasik

14 lat znamy się i jedno wiem na pewno dali mi drugie życie. Dziękuje